top of page

Pomůžeme Vám vyrůst, a to nám dává smysl.

header_banner.png

Poskytujeme komplexní personální služby uchazečům o zaměstnání. Pravidelně uveřejňujeme naši nabídku volných míst i nabídky práce našich klientů, aktivně vyhledáváme a dosazujeme vhodné uchazeče na volná pracovní místa a sami velkou část uchazečů zaměstnáváme. Nabízíme personální poradenství, jazykové testování, rekvalifikační kurzy a další vzdělávání.

MOŽNOSTI ZAMĚSTNÁNÍ

recru.png

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

Naši personalisté mají dlouholeté zkušenosti, výborně se orientují na pracovním trhu a mají přehled o pozicích a personálních potřebách firem. Registrací u nás získáte příležitost reagovat i na takové nabídky práce, které zatím nejsou veřejně publikované nebo o které by Vás nenapadlo se ucházet, ačkoliv Vás znalosti, zkušenosti a dovednosti činí vhodným kandidátem.

proj.png

PROJEKTY

Vyhledáváme specialisty pro realizaci unikátních projektů u významných zaměstnavatelů v ČR, ale i v zahraničí. A to jak on-site, tak také off-site formou. Díky nám se tedy můžete podílet na zajímavých projektech v oblastech marketingu a obchodu, ICT či výroby a logistiky. V tomto režimu jste naším kmenovým zaměstnancem, nebo můžete působit jako freelancer a čerpáte veškeré výhody, které naše firma nabízí. U našich klientů poskytujete konkrétní, předem sjednanou službu.

zam_dpw.png

ZAMĚSTNÁNÍ V DP WORK

Neustále rosteme, rozšiřujeme své služby a vytváříme nové projekty. Začlenili jsme se do Skupiny DP, jejíž součástí jsou další 4 divize. Díky rozšiřování našeho záběru hledáme stále nové kolegy na různé pozice napříč obory. Svým zaměstnancům nabízíme mimo tradiční benefity také například zkrácené úvazky ženám na mateřské dovolené, pomoc s ubytováním při relokaci nebo jazykové kurzy zdarma a další možnosti profesního rozvoje. 

agz_100

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Patříme mezi TOP 10 největších personálních agentur a spolupracujeme
s největšími zaměstnavateli nejen v automobilovém průmyslu v ČR. Našim agenturním zaměstnancům poskytujeme kompletní servis od přípravy na výběrové řízení, zaškolení, vyřízení veškeré administrace spojené s pracovněprávní agendou až po péči o zaměstnance během trvání pracovního poměru. O tom, jak přesně funguje agenturní zaměstnávání, se dočtete zde.

Možnosti zaměstnání
Další služby

DALŠÍ SLUŽBY

Kariérní poradenství

KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

Chcete změnit zaměstnání, ale nejste si jistí, jaká profese by se k Vám hodila? Chcete se přihlásit do výběrového řízení a potřebujete pomoci s životopisem? Tápete v pracovněprávní agendě? V rámci našeho bezplatného pracovního poradenství Vám rádi se vším pomůžeme. Sjednejte si schůzku s naším poradcem na telefonním čísle 800  310  013

vzdel.png

VZDĚLÁVÁNÍ
A REKVALIFIKACE

Veškeré naše aktivity jsou sestaveny a realizovány tak, aby okamžitě zlepšily Vaši pozici na trhu práce. Nabízíme rekvalifikační kurzy, provozujeme svářečskou školu, organizujeme speciální kurzy pro výrobu jako například výkresovou dokumentaci (CAD), pneumatické a hydraulické řídicí systémy, školíme VZV, jeřábníky, vazače a nabízíme mnoho dalších kurzů. Podrobné informace o nich naleznete zde.

Jazykové testování

JAZYKOVÉ TESTOVÁNÍ

Ověřte si svoji úroveň jazykových znalostí. Nabízíme Vám online testování gramatických znalostí i následné telefonické ověření Vašich komunikačních dovedností lektorem. Obdržíte od nás hodnocení dle metodiky SERR (Společný evropský referenční rámec). Pro každý typ testování Vám zašleme samostatný výsledek a zařazení do jedné ze 6 skupin jazykových úrovní (A1, A2, B1, B2, C1, C2) spolu s jejich charakteristikou. Výsledek jazykového testování můžete použít pro další výběrová řízení či jako přílohu CV.

Psychodiagnostický screening

PSYCHODIAGNOSTICKÝ SCREENING

Díky odborným metodám testování zjišťujeme úroveň vlastností a osobnostních předpokladů uchazeče pro danou pracovní pozici. Věnovat se Vám budou autorizované osoby oprávněné provádět psychodiagnostické testování. Předají a vysvětlí Vám výsledky, díky nimž zjistíte, zda je pro Vás budoucí profese „jako dělaná“, nebo zda můžete svůj potenciál využít v jiném oboru. Jsme partnerem Hogrefe-Testcentrum, jež je členem skupiny Hogrefe, předního evropského vydavatele psychodiagnostických metod. S výsledkem testů budete vždy seznámeni a i tento výsledek můžete použít při dalších pohovorech, případně pro svůj další kariérní rozvoj.

Zvěřejnění volných pracovních míst

PORTÁL PRÁCE Profilot.cz

Provozujeme vlastní portál práce Profilot.cz, který nabízí zcela nové dimenze
v hledání pozic. Jedná se především o unikátní propojení výpisu pracovních nabídek s mapou, díky čemuž je hledání nových pracovních příležitostí ještě efektivnější. Naleznete zde vždy jen aktuální pracovní nabídky, obsah je striktně vymezený pouze uchazečům a zaměstnavatelům, neruší Vás zde žádné reklamy. Pokud Vás nezaujala žádná z námi nabízených pozic, pak na Profilot.cz si určitě vyberete.

bottom of page