top of page

Získejte odměnu za doporučení.

header_banner.png

VELKÝ NÁBOR DO IVECA

DOPORUČTE KAMARÁDA A ZÍSKEJTE 5 000 KČ A DALŠÍCH AŽ 30 000 KČ OD IVECA

Máte známého nebo kamaráda, který hledá nové zaměstnání? Myslíte si, že by byl ideálním kandidátem na některou z hledaných pozic v IVECO Czech Republic, a.s. ve Vysokém Mýtě? Řekněte mu o naší kampani a získejte odměnu za doporučení ve výši 5 000 Kč za každého Vámi doporučeného kandidáta, kterému zprostředkujeme zaměstnání. Akce se může zúčastnit kdokoliv, nemusíte být naším zaměstnancem.


Jste-li navíc kmenovým nebo agenturním zaměstnancem společnosti IVECO Czech Republic, a.s., pak za doporučení získáte od IVECA další odměnu, a to ve výši až 30 000 Kč dle obsazené pozice.

Jaké pozice obsazujeme? 

Kdo se může akce zúčastnit? Kdokoliv. (Vyjma THP pracovníků společnosti DP WORK.)

Jaké jsou podmínky získání odměny? 

Podrobné podmínky pro získání odměny ve výši 5 000 Kč jsou popsány zde. Jste-li kmenovým nebo agenturním zaměstnancem ve společnosti IVECO Czech Republic, a.s. a budete se ucházet i o tuto část odměny, pak si tato společnost stanovila následující podmínky náborové akce:
 

 • Po uplynutí zkušební doby Vámi doporučeného zaměstnance obdržíte v nejbližším možném výplatním termínu odměnu ve výši poloviny slíbené odměny.

 • Po 6 odpracovaných měsících od jeho nástupu obdržíte v nejbližším možném výplatním termínu zbývající polovinu odměny.

 • Akce platí od 6. 9. 2021.

Co pro získání odměny musíte udělat? 

 

 1. Vyplnit a odeslat následující formulář. Po jeho odeslání Vám na email zašleme unikátní kód.
   

 2. Svůj unikátní kód dejte každému ze svých známých, kterému jste doporučil/a některou z námi nabízených pozic. 
   

 3. Pokud nám při přijímacím pohovoru Váš doporučený kandidát sdělí daný kód a zprostředkujeme mu zaměstnání, pošleme Vám 5 000 Kč. Detailní podmínky akce si přečtěte zde.
   

 4. Pro získání odměny od společnosti IVECO Czech Republic, a.s. se dostavte i s uchazečem/čkou o zaměstnání do našeho náborového centra ve Vysokém Mýtě na adrese Vraclavská 200. Zde získáte i další podrobné informace k této akci.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 800 310 013. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy k akci.

Číslo bankovního účtu

*

Uveďte prosím celé číslo Vašeho bankovního účtu včetně předčíslí a kódu banky.  Např. 11-123456789/0600. Dbejte prosím na správnost údajů.

Vaše zpráva byla odeslána.

Při odesílání formuláře došlo k chybě.Zkontrolujte prosím, že jste souhlasili s podmínkami akce a se zpracováním osobních údajů.

*

Číslo bankovního účtu, na které Vám v případě splnění podmínek pro výplatu bude odměna vyplacena. Neuvedete-li číslo bankovního účtu, je možné odměnu zaslat poštovní poukázkou na uvedenou adresu, nebo se pro vyplacení odměny dostavit osobně na jednu z našich poboček.

bottom of page