800 310 013

Personální a vzdělávací společnost

Nákupní košík


Tréninkové centrum

Tréninkové centrum

Na naší hlavní pobočce v Bakově nad Jizerou disponujeme moderním Tréninkovým centrem, které je vybaveno prostory pro formální a neformální výuku.

Nejdůležitější částí našeho Tréninkového centra je hala simulující prostředí průmyslové výroby, která je vybavena částmi výrobních linek. Samozřejmostí je používání reálných komponent, díky čemuž dokážeme věrně nasimulovat podmínky výroby a vzdělávat tak účastníky našich kurzů pomocí získávání praktických znalostí a dovedností.

Nabízíme krátkodobý pronájem Tréninkového centra DP WORK, jehož součástí jsou:

Školící místnosti pro teoretickou výuku - standardní vybavení učeben - dataprojektor + plátno, keramická popisovací tabule, flipchart, audio výstup, kapacita učeben - malá učebna 18 osob, velká učebna 30 osob, zasedací místnost 12 osob, sociální zázemí - kuchyňka, šatny, sprchy, parkovací místa apod., doprovodný servis - zajištění základního občerstvení, zázemí pro lektory.
Školící místnost pro praktickou výuku - k dispozici je prostor 160 m2, rozvody vzduchu, elektřiny, pracoviště pro výuku měření, pracoviště pro práci se Siemens Simatic, pracovní stoly, základní nářadí, funkční části linek pro simulaci výrobního prostředí, manipulační a páskovací technika.

Pro bližší informace se obraťte na následující kontakty:

Tel.: 800 310 013 (bezplatná linka)
E-mail: vzdelavani@dpwork.cz